СЕЋАЊЕ НА ДАН МЛАДОСТИ

СУБНОР Ужице и поштоваоци лика и дела Јосипа Броза Тита обележили су Дан младости полагањем цвећа код Титовог споменика који се налази на платоу Народног музеја.

Цвеће су положили чланови СУБНОР-а Ужице, Удружења бораца Градске општине Севојно, председник Скупштине Градске општине Севјно Никола Гогић, председник СПС Ужице и градски већник Слободан Грбић, председник Удружења ветерана Чајетина и поштоваоци.

Обраћајући се скупу секретар СУБНОР-а Ужице, Војин Мрђа, поред осталог је истакао: „Цела држава, посебно млади, живели су за тај дан. У свакој већој општини, у школама широм тадашње државе, не само у Београду, приређивани су слетови и друге манифестације, носиле се централне и локалне штафете. На нама је обавеза да чувамо успомену на овај дан „.

СУБНОР УЖИЦЕ

25.05.2025.