ЧАСТ И СЛАВА ОСЛОБОДИОЦИМА
Поводом Дана ослобођења Врбаса од фашизма почаст страдалима у Другом светском рату и палим борцима, исказали су представници општине, СУБНОР Врбаса, Србобрана, Новог Сада и Сомбора, многих удружења, гостији из Херцег Новог, Вуковара, странака, дипломатског кора акредитованог у Србији.
У име СУБНОР-а Врбас окупљене је поздравио Вељко Миловић, а уметнички програм извели су ученици ОШ „Петар Петровић Његош“.
